دانلود سریال خاتون قسمت اول فرمت mkv اثری از تینا پاکروان, دانلود قسمت 1 سریال خاتون فرمت mkv با لینک مستقیم رایگان کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4کا, دانلود اپیزود اول از سریال نمایش خانگی ایرانی خاتون فرمت mkv جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه فرمت mkv

سریال خاتون

دانلود سریال خاتون

عشق به شکل پرواز پرنده‌ست عشق خواب یک آهوی رمنده‌ست من زائری تشنه زیر باران عشق چشمه آبی اما کشنده‌ست نیما چهارشنبه 12 خرداد‌ماه سال 1400 ساعت 04:45 ب.ظ صبر پرید از دلم - مولانا صبر پرید از دلم عقل گریخت از سرم تا به کجا کشد مرا مستی بی‌امان تو "مولانا" اشعار مولوی بهترین اشعار مولوی نیما دوشنبه 3 خرداد‌ماه سال 1400 ساعت 03:39 ب.ظ آن شب که دهی نور - مولانا آن شب که دهی نور چو مه تا به سحرگاه من در پی ماه تو چو سیاره دوانم.

خلاصه داستان خاتون «خاتون» با بازی نگار جواهریان، داستانی زنی از ن این سرزمین را روایت می‌ کند که روزی روزگاری برای زندگی جنگیده‌ اند. تاریخ ایران با همه فراز و فرود‌هایش در زندگی تک‌ تک ایرانی‌ ها جریان دارد و سریال تاریخی «خاتون» هم به داستانی در همین‌ باره پرداخته؛ روایت زیروبم‌ های خانواده‌ ای که اوایل شهریور 1320 قصه‌ شان آغاز شده و در دوران اشغال ایران توسط متفقین دچار تحولاتی می‌ شود.

اسامی بازیگران خاتون اشکان خطیبی , بابک کریمی , بهناز جعفری , بیژن امکانیان , پژمان بازغی , رویا نونهالی , ستاره اسکندری , ستاره پسیانی , سروش صحت , شبنم مقدمی , غزل شاکری , مهران غفوریان , نگار جواهریان , هادی تسلیمی ، مهران مدیری ، پانته‌ آ پناهی ها ، مهدی قربانی ، آیدا ماهیانی ، ،مهتاب ثروتی ، محمد رضا شریفی نیا ، صالح میرزاآقایی ، بانیپال شومون ، داریوش موفق، فرخ نعمتی، مجید نوروزی، علیرضا مهران

زمان پخش قسمت اول خاتون نیمه نخست امرداد ماه 1400

سریال خاتون – Khatoon Serial نویسنده، تهیه کننده و کارگردان: تینا پاکروان سال ساخت: 99 | پخش: 1400 | پخش کننده: کول دانلود قسمت اول سریال خاتون

قسمت اول سریال خاتون

دانلود فیلم جدید

دانلود کامل سریال کرگدن

دانلود کامل سریال خواب زده

دانلود سریال قورباغه کم حجم

دانلود سریال زوج یا فرد با لینک مستقیم

دانلود سریال ن.خ دسترسی مجاز

دانلود سریال بر سر دوراهی سانسور نشده

دانلود فیلم چشم و گوش بسته با لینک مستقیم

خاتون ,، ,سریال ,دانلود ,اول ,mkv ,سریال خاتون ,فرمت mkv ,قسمت اول ,خاتون فرمت ,پرید از ,دانلود سریال خاتون

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

زندگی در ترکیه (خاطرات مهاجرت و زندگی در کشور ترکیه) دانلود برنامه ترجمه گوگل Google Translate اوری دانلود ارشد مدیریت دولتی گرایش مالی و آموزش مدیریت جهادی verpoh sunidrama خرید طلایاب تصویری,فلزیاب تصویری,فلزیاب هیرکان 09190273600 بهترین فیلم و سریالهای روز دنیا scimorghplus سبک زندگی